Předsedové oddílu                        
1980/81  Jitka Maršálková – Bába
1981/82  nebyl volen
1982/83  Dáša Figalyová
1983/84  Mirek Zeman
1984/85  Mirek Zeman
1985/86  Jára Votrubcová
1986/87  Jára Votrubcová
1987/88  Pavla Bočková
1988/89  Pavla Bočková
1989/90  Pavla Halusková – Růža
1990/91  Zdeněk Dvořák
1991/92  Pavla Halusková – Růža
1992/98  nebyl volen
1998/99  Honza Kraml – Mates
1999/00  Honza Kraml – Mates
2000/01  Honza Markuzi – Střelec
2001/05  nebyl volen
2006           Filip Hlávka – Fíďa
2007           Filip Hlávka – Fíďa
2014     Jiří Korsa - Otík
 
Vítězové celoročního bodování
 
1986/87   Lucka Pšeničná                               ???
1987/88   Vojta Čaban                                     625 b
1988/89   Martin Prochaska                            ???
1989/90   Pavla Halusková-Růža                    770 b
1990/91   Zuzana Maršálková–Božena           ???
1991/92   nebylo bodováno
1992/93   nebylo bodováno
1993/94   Jaroslav Votýpka-Béďa                   715 b
1994/95   Honza Láska                                   900 b
1995/96   Honza Kraml–Mates                        450 b
                  Kuba Kraml                                    450 b 
1996/97   Tomáš Aron-Mončičák                    670 b
1997/98  Honza Kraml-Mates                         850 b
1998/99   Honza Kraml-Mates                        780 b
1999/00   Honza Kraml-Mates                      1320 b
2000/01   Honza Markuzi-Střelec                  1168 b
2001/02   Ondra Fencl-Boban                      1062 b
2002/03   Bára Kopřivová                               770 b
2003/04   Martin Janda                                   771 b
2004/05   Martin Janda                                   728 b
2005/06   Martin Janda                                 1184 b
2006/07   Martin Janda                                 1278 b 
2007/08   Martin Janda                                   768 b
2008/09   Martin Klepsa                                  609 b
2009/10   Martin Klepsa                                  602 b
2010/11   Tomáš Vlček                                   832 b
2011/12   Tomáš Vlček                                   800 b
2012/13   Alička Jana Hlávková                    1139 b
2013/14    Jirka Korsa - Otík                         1210 b
2014/15    Alička Jana Hlávková                   1356 b  
 
 
Sběr papíru
 
1982/83               93 kg
1983/84             387 kg
1984/85             673 kg
1985/86             ???
1986/87             449 kg
1987/88             ???
1988/89             304 kg
1989/90             nekonal se
1990/91             nekonal se
1991/92             nekonal se
1992/93             nekonal se
1993/94                  229 kg
1994/95                  252 kg
1995/96                 155 kg
1996/97                 625 kg
1997/98           1.136,0 kg
1998/99           1.981,9 kg
1999/00           1.157,6 kg
2000/01           1.089,1 kg
2001/02           1.475,5 kg
2002/03           1.391,4 kg
2003/04           3.422,2 kg
2004/05              940,0 kg
2005/06              944,85 kg
2006/07           1.570,05 kg
2007/08              976,00 kg 
2008/09          1.456,70 kg
2009/2010      1.075,55 kg
2010/2011      1.455,00 kg
2011/2012      1.853,60 kg
2012/2013         506,80 kg
2013/14             787,85 kg
2014/15             561,95 kg
 
 
 
Sběr pomerančové kůry
 
1995/96         34,68 kg
1996/97         12,20 kg
1997/98         24,20 kg
1998/99         33,70 kg
1999/00         51,04 kg
2000/01         58,04 kg
2001/02         11,55 kg
v dalších letech sběr neprobíhal.
 
 
Vítězové sběru papíru - jednotlivci
 
Do roku 1993/94 nejsou o jednotlivcích záznamy v kronikách.
1994/95       Jarda Votýpka – Béďa           89,00 kg
1995/96       Honza Láska                         47,05 kg
1996/97       Bára Kopřivová                   152,00 kg
1997/98       Tomáš Körbler                    190,00 kg
1998/99        Petra Vyhnánková              475,00 kg
                     Pavel Vyhnánek                 475,00 kg
1999/00        Petra Vyhnánková              231,00 kg
                     Pavel Vyhnánek                 231,00 kg
2000/01        Petra Vyhnánková              174,70 kg
                     Pavel Vyhnánek                 174.70 kg
2001/02        Michal Kopřiva                   299,75 kg
2002/03        Michal Kopřiva                   523,70 kg
2003/04        Filip Hlávka                     3.115,00 kg
2004/05        Filip Hlávka                        459,00 kg
2005/06        Filip Hlávka                        540.00 kg
2006/07        Jirka Korsa – Otík              690,95 kg
2007/08        Jirka Kulhavý                     307,10 kg
2008/09        Ivana Korsová                   781,00 kg
2009/10        Ivana Korsová                   460,00 kg
2010/11        Ivana Korsová                   516,60 kg
2011/12        Ivana Korsová                   856,00 kg
2012/13       Eliška Šťastná                    181,70 kg
2013/14       Eliška Šťastná                    188,70 kg
2014/15       Ivana Korsová                    338,00 kg
 
 
 
 
Vítězové sběru pomerančové kůry
 
1994/95       Honza Kraml - Mates               5,88 kg
                    Lukáš Kraml                             5,88 kg
                    Kuba Kraml                              5,88 kg
1995/96       Petr Vlček                                3,50 kg
1996/97       Tomáš Aron –Mončičák          9,50 kg
1997/98       Kuba Kraml                             5,86 kg
1998/99       Honza Kraml – Mates             5,36 kg
                    Lukáš Kraml                            5,36 kg
                    Kuba Kraml                             5,36 kg
1999/00       Renatka Dočekalová               9,59 kg
                    Radek Dočekal                        9,59 kg
2000/01       Renatka Dočekalová             13,85 kg
                    Radek Dočekal                      13,85 kg
2001/02       Petra Vyhnánková                   5,10 kg
                    Pavel Vyhnánek                       5,10 kg  
V dalších letech již nebyla pomerančová kůra sbírána.
 
 
 
Vítězové – počty ušlapaných kilometrů
1993/94        Honza Láska                     177 km
1994/95        Honza Kraml – Mates        151 km
1995/96        Honza Kraml – Mates          89 km
                     Lukáš Kraml                        89 km
                     Kuba Kraml                         89 km
1996/97        Honza Kraml – Mates        123 km            
                     Lukáš Kraml                      123 km
                     Kuba Kraml                       123 km
1997/98        Honza Kraml – Mates        130 km
1998/99        Martin Janda                     123 km
1999/00        Honza Kraml – Mates        177 km
2000/01        Martin Janda                     271 km
2001/02        Martin Janda                     164 km
                     Ondra Fencl – Boban         164 km
2002/03        Martin Janda                     134 km
2003/04        Martin Janda                     186 km
2004/05        Martin Janda                     108 km
2005/06        Martin Janda                     190 km
2006/07        Martin Janda                     207 km
2007/08        Martin Janda                     223 km
2008/09        Jiří Korsa - Otík                  126 km
2009/10        Jiří Korsa - Otík                  119 km
2010/11        Tomáš Vlček                      137 km
2011/12        Tomáš Vlček                      163 km
2012/13        Eliška Šťastná                  189 km
2013/14        Eliška Šťastná                   237 km
                     Alička Jana Hlávková        237 km
                     Verča Švecová                  237 km
                     Jirka Salač - Tonda           237 km
2014/15        Alička Jana Hlávková        193 km
 
 
 
Vítězové Kuličky-ády
 
1996   Petra Aronová – Alžběta
1997   Petra Kloubková – Anča
1998   Simona Vostrovská
1999   Kuba Kraml
2000   Jára Borovský – Vrbas
2001   Radek Dočekal
2002   Ondra Fencl – Boban
2003   Martin Janda
2004   Lukáš Horák
2005   Martin Janda
2006   Zbyněk Fojtík
2007   Martin Janda
2008   Jana Jandová - Vydřička
2009   Petr Beneš
2010  Martin Janda
2011  Martin Klepsa
2012  Sebastian Pošmourný
2013  Tomáš Vlček
2014  Matěj Vaněk
2015  Klára Dymanusová
 
 
  Uzlování
Oddílové rekordy  
Ambulanční (plochá) spojka (na uzlovačkách) 
N -     Klárka                       2.81 s
M-       Klárka                      2.08 s
S -       Boban                     1.78 s
R -       Martin                    1.78 s  
 
Ambulanční (plochá) spojka (ze dvou šátků)
N -       není držitel rekordu
M -     Saša               4.93 s
S -       Vojta S.         3.65 s
R -       Vydřička       3.15 s  
 
Lodní smyčka na kůl 
N -     Šíma              2.41 s
M -     Eliška            1.28 s
S -      Verča            1.10 s
R -      Fíďa              0.88 s  
 
Dračí smyčka
N -       Kubík              2.04 s
M -     Tereza H.        1.60 s
S -       Honza M.       1.76 s
R -       Martin             1.94 s  
 
Škotová (tkalcovská) spojka (na uzlovačkách) 
N -       Máťa             3.21 s
M -      Saša              1.94 s
S -       Fíďa               1.81 s
R -       Máťa             1.97 s  
 
Škotová (tkalcovská) spojka (na šátku a uzlovačce)  
N -     Filip              10.85 s
M -     Saša              2.69 s
S -      Máťa             2.75 s
R -     Vydřička        3.24 s
 
Zkracovačka  
N -     Kubík            4.52 s
M -     Bára Sv.       1.78 s
S -     Verča            1.40 s
R -     Máťa             1.43 s  
 
Rybářská spojka  
N -     Klárka             7.57 s
M -     Saša               4.00 s
S -      Lukáš             4.29 s
R -      Martin            2.87 s   
 
 Dřevařská smyčka 
N -     Klárka             5.49 s
M -     Markétka S.   3.45 s
S -     Mates              3.53 s
R -     Mates              3.51 s  
 
Řada 6 uzlů (kat N pouze 4 uzly) 
N -     Eliška             13.96 s
M -     Saša              16.25 s
S -     Saša               15.29 s
R -     Fíďa                14.33 s  
 
Řada 4 uzlů – historická tabulka (vázali členové ve věku do 10 let) 
1.  Eliška Šťastná              13.96 s
2.  Filípek  Beneš              16.72 s
3.  Martin Janda                18.93 s
4.  Šimon Vaněk                19.95 s
5.  Sebastian Pošmourný  20.27 s
6.  Lucinka Hájková           21,01 s
7.  Klárka  Kopřivová         22.34 s
8. Ivana Korsová               22.84 s
9  Bára Kopřivová              23.10 s
10. Gábina Tvrdíková        25.00 s
11. Vládík Vaverka            28.00 s
12. David Vaněk                32.17 s
13. Petra Vyhnánková       41.00 s 
14. Matěj Vaněk                43.13 s
15. José - Pepa Pokorný   58.59 s
 
 
 
      Řada 6 uzlů – historická tabulka osobních rekordů
(navazované uzlovačky)
 
1. Fíďa - Filip Hlávka                              14.33 s
2. Saša Reynaudová                              15.29 s
3. Máťa - Martin Janda                           15.88 s
4. Alička Jana Hlávková                          16.37 s
5. Jindra Korsa                                       16.92 s
6. Verča Švecová                                    17.75 s
7. Mates - Honza Kraml                          18.22 s
8. Peggy - Markéta Kubátová                 18.45 s
9. Martin Klepsa                                      18.54 s
10. Julča Fikejsová                                  18.97 s
11. Jana Jandová                                   19.26 s
12. Lukáš Kraml                                      19.38 s
13. Otík - Jirka Korsa                              19.91 s
       Eliška Altová                                     19.91 s
15. Tomáš Vlček                                     20.14 s
16. Honza Markuzi                                  20.27 s
17. Ivana Korsová                                   20.50 s
18. Lucka Vorlíčková                               21.30 s
19. Pingu - Mirek Kubát                           21.99 s
20. Bára Kopřivová                                  22.51 s
21. Majda Kulhánková                             22.85 s
22. Anička Fikejsová                                23.22 s
23. Klárka Kopřivová                                23.34 s
24. Vrbas - Jára Borovský                        23.99 s
25. Simona Vostrovská                            24.04 s
26. Klára Dymanusová                            24.13 s
27. Pavel Vyhnánek                                 24.25 s
28. Béďa - Jarda Votýpka                        25.05 s
29. Mončičák - Tomáš Aron                    25.30 s
30. Kobliha - Tomáš Halbich                   25.63 s
31. Michal Vaverka                                  25.63 s
32. Kuba Kraml                                        25.90 s
33. Boban - Ondra Fencl                         26.06 s
34. Petruška Vyhnánková                        27.04 s
35. Vojta Svoboda                                    27.14 s
36. Vlaďka Vaverková                              28.30 s
37. Medúza - Hedvika Mikolášková         28.38 s
38. Kubík Körbler                                     28.52 s
39. Tomáš Körbler                                   28.92 s
40. Petr Vlček                                           29.16 s
41. Eliška Prajzlerová                               31.94 s
42. Tonda - Jirka Salač                            32.09 s
43. Vojta Čaban                                       32.16 s
44. Pavel Grigar                                       32.41 s
45. Filip Beneš                                         32.77 s
46. Jirka Kulhavý                                      32.90 s
47.  Matěj Vaněk                                      33.22 s
48. Michal Kopřiva                                    34.52 s
49. Honza Láska                                      35.01 s
50. Katka Doubková                                 36.10 s
51. Alžběta - Petra Aronová                     36.80 s
52. Míša Břečka                                       37.25 s
53. Monika Doubková                              37.71 s
54. Bobina - Petra Tomajová                   39.17 s
55. Tereza Davidová                               39.20 s
56. Tereza Hamplová                              39.33 s
57. Petr Beneš                                         39.34 s
58. Křemílek - Petr Křen                          39.54 s
      Lukáš Voda                                        39.54 s
60. Anča Kloubková                                 40.77 s
61. Jana Votýpková                                 43.70 s
62. Veronika Nechlebová                         44.01 s
63. Kryštof Dolejší                                    44.35 s
64. Šimon Meisler                                    44.72 s
65. Lucinka Hájková                                 44.94 s
66. Dominik Zahradník                             50.93 s
67. Marek Balcar                                      45.42 s
68. Barča Jirsová                                     51.28 s
69. Kubík Lázňovský                                54.53 s
70. Bóža - Jakub Súkeník                        55.92 s
71. Radka Stelčovská                              56.00 s
 
 
Řada 6 uzlů – historická tabulka osobních rekordů
(navazované šátky a uzlovačky)
 
1.       Vydřička           27.63 s
2.       Saša                 29.25 s
3.       Lucka               31.20 s
4.       Fíďa                 32.08 s
5.       Máťa                 35.47 s
6.       Vojta S.             37.30 s
 
Řada 6 uzlů – historická tabulka osobních rekordů
(jednotlivé uzly – kombinace šátek a uzlovačky)
 
1.       Saša                   19.58 s
2.       Vydřička             20.43 s
3.       Máťa                  20.76 s
4.       Vojta                  27.88 s
5.       Bára                  28.95 s
6.       Simona H.         33.93 s
         
 
  Závody štafet – historický přehled
 
1. Eliška, Alička, Verča, Máťa, Martin, Fíďa                                    24.12 s
2. Eliška, Alička, Verča, Máťa, Martin, Fíďa                                    25.58 s
3. Eliška, Alička, Tomáš, Otík, Máťa, Fíďa                                      27.12 s
4. Eliška, Alička, Martin, Verča, Máťa, Ivana                                   27.36 s
5. Mates, Lukáš, Honza M., Julča, Peggy, Simona V.                     29.40 s    
6. Otík, Fíďa, Jindra, Lucka V., Saša, Máťa                                    29.65 s    
7. Máťa, Boban, Bára K., Julča, Jana, Peggy                                 29.71 s
8. Eliška, Alička, Tomáš, Máťa, Fíďa, Martin                                  31.48 s
9. Pavel V., Petruška, Klárka, Ještěrka, Béďa, cizí děvče               32.70 s
10. Šíma, Otík, Tonda, Klárka, Ivana, Matěj                                   33.56 s
11. Vojta  S., Fíďa, Lucka V., Saša, Jana, Máťa                             32.88 s
12. Otík, Tomáš, Filip, Lukáš, Fíďa, Martin                                     33.66 s
13. Ivana, Jindra, Petr, Jana, Fíďa, Martin                                      33.87 s
14. Fíďa, Máťa, Pavel V., Klárka, Jana, Bára K.                              33.97 s
15. Mates, Mončičák, Peggy, Julča, Katka D., Lukáš                      34.05 s
16. Mates, Michal V., Mončičák, Peggy, Simona V., Lukáš             34.28 s
17. Fíďa, Lucka V., Saša, Klárka, Jana, Máťa                                 36.31 s
18. Béďa, Vlaďka, Anička F., Vrbas, Honza M., Bára K.                  40.06 s
19. Filípek, Jindra, Fíďa, Jana, Martin, Jirka                                   40.07 s
20. Honza L., Alžběta, Tereza D., Mates, Jana V., Béďa                61.11 s
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                     
 
TOPlist
aktualizováno: 25.12.2018 18:41:35